Çatıdaki Rüzgar – V.C.ANDREWS

Son zamanlarda fırsat buldukça kitap okumaya çalışıyorum ve çok kitap okuyuncada bazen yurtta kitap bulma sıkıntısı çekiyorum, geçenlerde yine kitap alırken çatıdaki rüzgar diye bı kitap gözüme çarptı .

Daha önceden bi yerlerden duymuştum ama hakkında hiç fikrim yoktu, aldığım günün ertesi günü kitabı bitirdim ama o okuduğum zamanı boşa gitmiş sayıyorum.

Kitabın konusundan falan bahsetmek istemiyorum , 2. sınıf basit türk filmlerinden bile daha beter bi konusu var kitabın .

Gelelim en önemli noktaya ; asla bu kitabı okumayın , gidin gezin dolaşın hatta saçmasapan şeyler okuyun ama bu kitabı okumayın . Kitabın yarısı iki kardeşin ensest ilişkisinden bahsedip durmuş ve bunuda normal bi olaymış gibi anlatmaya çalışmış , hatta daha ileri gidip bu iki kardeşin sevişmelerini çokda mükemmel bir olaymış gibi ayrıntılarına anlatıp durmuş, o yüzden okumayın okutturmayın bu kitabı , banada ders olsun bundan sonra kitabı okumadan netten sağdan soldan neyden bahsettiğine bir göz atıcam 🙂

Etiketler: , , , , ,

2 Yorum to “Çatıdaki Rüzgar – V.C.ANDREWS”

 1. seçil

  Tem 20. 2009

  bana kalırsa catıdakı ruzgar cok hos bır kıtaptı ki siz bu kitabın serı oldugunu bılmeden almıssınız dıye dusunuyorum…1.kitabı olan catı kıtabını almıs ve okumus olsaydınız bi çırpıda bitirmiş ve kitapta ne dendıgını anlamıs olacaktınız.yorumuza saygım sonsuz ama 1.kıtabı okumalıydınız ve o cocukların ısgencelerıne gızledıklerı catıda neler yasadıklarına tanık olmalıydınız…ben 3.kitabı olan gazap tohumlarının arayısı ıcındeyım .. iyi gunler

  Reply to this comment
 2. lale

  Mar 27. 2010

  sen ole san cok gzl bi ktp herkese tawsıye ederm

  Reply to this comment

Yorum yazın